Oferta dla firm Wiadomości UK

Glazurnik/Handyman

Wielka Brytania
Opublikowane 3 lata temu
ID #5822
Ogłoszeniodawca nie dodał żadnych zdjęć Ogłoszeniodawca nie dodał żadnych zdjęć
Wielka Brytania,

Opis

Klient Jobs.pl
Dla naszego Klienta - firmy budowlanej i wykończeniowej poszukujemy doświadczonych pracowników na stanowisko:
Nr ref.: GLA/UK/JOBS.PL
Miejsce pracy: Wielka Brytania
Zadania:
• Prace ogólnobudowlane przy wykończeniu domów i mieszkań,
• Wykończenia wnętrz: malowanie, montaż płyt, kładzenie tynków, gipsowanie, kładzenie glazury,
• Instalacja okien i drzwi.
Wymagania:
• Udokumentowane doświadczenie w pracy na stanowisku ogólnobudowlanym: przy malowaniu i montażu elementów z drewna - okna i drzwi,
• Doświadczenie w pracy z silikonem i przy wykończeniach.
• Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
• Mile widziane doświadczenie w pracy za granicą.
Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe,
• Długoterminowa możliwość pracy,
• Umowa podpisywana przed wyjazdem z Polski.
Forma kontaktu:
Aplikacje - CV w wersji polskiej i angielskiej wraz z numerem referencyjnym w tytule maila prosimy przesyłać na adres: anglia@jobs.pl.
Gratka
portalpracy

kategoria: Fachowcy / Rzemieślnicy
tagi użytkownika:
postcode: AB10

    Osoba prywatna
    Zarejestrowany 9. Oct 2020

    Osoba prywatna
    Zarejestrowany 09/10/2020