Oferta dla firm Wiadomości UK

Piekarz / Irlandia Północna (UK)

Wielka Brytania
Opublikowane 3 lata temu
ID #56967
1 - 1 z 2
Wielka Brytania,

Industrial Temps pilnie poszukuje Kandydatów z doświadczeniem na stanowisko: PIEKARZ

Oferujemy pracę w rodzinnej manufakturze, nagradzanej na międzynarodowych konkursach, która działa nieprzerwanie od 1968 roku. Za sukcesem tego miejsca stoi grupa Pasjonatów, którzy 24/7 dni w tygodniu wykonują ręcznie chleby, ciasta i inne smakołyki.

Zadania:
* Ręczne wyrabianie produktów: chleb, bułki ciasta & inne wypieki
* Obsługa maszyn to formowania i pieczenia
* Dbanie o ciagłość produkcji
* Dbanie o bezpieczeństwo i higienię na stanowisku pracy
* Zaangażowanie, komunikatywność
* Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
* Umiejętności do rozwiązywania problemów
* Zdolności organizacyjne i planowania
* Umiejętności pracy zespołowej
* Pełna gotowość do pracy od wczesnych godzin porannych, wieczorami, nocą i weekendami

Wynagrodzenie: £10+ ph w zależności od doświadczenia

Idealny Kandydat posiada:
* 12 miesięcy doświadczenia na stanowiski Piekarza
* Posiada podstawą wiedzę z zakresy HACCP oraz BHP w środowisku produkcyjnym
* Wypełnia swoje obowiązki profesjonalnie
* Team player z pozytywnym nastawieniem
* Inicjatywa własna

Wynagrodzenie:
£10+ ph w zależności od doświadczenia
Oferujemy konkrakt od lipca- listopada włącznie z możliwością pozostania na stałe już bezpośrednio z Klientem.

Industrial Temps jest liderem wśród firm rekrutacyjnych w Irlandii Północnej (UK) w sektorze przemysłowym. Posiadamy 25-letnie doświadczenie w rekrutacji ludzi. Naszą misją jest 'We provide the best people for the best jobs'. Jesteśmy 6. największym pracodawcą w Irlandii Północnej (UK).
Pracuj z nami!

kategoria: Fachowcy / Rzemieślnicy
tagi użytkownika:
postcode: BT45 5EX

    Osoba prywatna
    Zarejestrowany 16. Oct 2020

    Osoba prywatna
    Zarejestrowany 16/10/2020