Oferta dla firm Wiadomości UK

Mlodszy ksiegowy

Wielka Brytania
Opublikowane 3 lata temu
ID #36288
Ogłoszeniodawca nie dodał żadnych zdjęć Ogłoszeniodawca nie dodał żadnych zdjęć
Wielka Brytania,

Firma Księgowa Greenlight Accountancy Ltd, specjalizujaca sie w prowadzeniu kompleksowej księgowosci dla szerokiej gamy klientów, zatrudni osobe na stanowsiku młodszego księgowego
Opis stanowiska:
• Ewidencjonowanie przychodów i rozchodów
• Pomoc w przygotowywaniu dokumentacji i ewidencji dla potrzeb kwartalnych deklaracji VAT
• Pomoc w prowadzeniu ewidencji księgowych i uzgodnień kont księgi głównej dotyczących podatków w systemie księgowym,
• Archiwizacja dokumentów, rozliczeń, dokumentów w ramach wykonywanych prac,
• Ogolne dobne czynnosci administracyjne
Wymagania:
• Wykształcenie średnie, kierunkowe AAT, ICB lub w trakcie kursow
• Wiedza w zakresie podatków i księgowości,
• Minimum jeden rok doświadczenia w księgowości lub podatkach,
• biegla znajomosc obslugi Excell I Word
• Znajomosci obslugi programu Sage
• Mile widziana znajomosc obsulgi programu Quick Books
• biegla znajomośc jezyka angielskiego w mowie i pismie
• Komunikatywnośc i otwartośc na wiedze
• Dokładność o szczególy
• Dobra organizacja pracy
• Zaangażowanie
Oferujemy:
Zatrudninie na umowe o prace, atrakcyjne wynagordzenie, mozliwośc rozwoju profesjonalnego, swietne warunki pracy,

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres:
anna@greenlightaccountanc­y.co.uk

kategoria: Finanse / Księgowość
tagi użytkownika:
postcode: SK5

    Osoba prywatna
    Zarejestrowany 10. Oct 2020

    Osoba prywatna
    Zarejestrowany 10/10/2020