Oferta dla firm Wiadomości UK

Administrator ds. Logistyki- branża wojskowa

Wielka Brytania
Opublikowane 3 lata temu
ID #29913
1 zdjęcie
Wielka Brytania,

Dla naszego klienta w Sudbury (Suffolk, Wielka Brytania) poszukujemy doświadczonego kandydata w sektorze wojskowym na stanowisko Administrator ds. Logistyki

Wymagania:
• Doświadczenie w wysyłce elementów do wojska
• Dobra znajomość wymogów licencyjnych eksportu z wykorzystaniem systemu Spire, wytycznych dla przesyłek wojskowych w Wielkiej Brytanii
• Znajomość aplikacji OGEL oraz SIEL
• Znajomość kodów taryfowych i CPC
• Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz doskonałe umiejętności analitycznego myślenia
• Wytrwałość, pracowitość oraz koncentracja na osiągnięciu jak najlepszych wyników
• Niezwykła dbałość o szczegóły, metodyczne podejście do pracy
• Doskonałe umiejętności pracy w zespole oraz pracy w pojedynkę
• Pozytywne nastawienie/ podejście do klientów
• Elastyczność w działaniu oraz duża motywacja

Zadania i obowiązki:
• Zapewnienie najwyższej klasy usługi w zakresie importu / eksportu z/do firmy
• Przestrzeganie licencji wojskowej oraz przepisów ITAR podczas importu/ eksportu przesyłek
• Telefoniczna oraz mailowa obsługa klienta
• Eksport towarów na cały świat
• Przestrzeganie przepisów celnych i akcyzowych
• Współpraca z innymi pracownikami w zakresie szybkiego i skutecznego rozwiązywania problemów
• Stosowanie się do odpowiednich sieci komunikacji w ramach działu i firmy
• Wspieranie wszystkich członków zespołu, w razie potrzeby

Nasz klient oferuje:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Wynagrodzenie do £25 000
• Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00- 17:00
• Możliwość rozwoju
• Rozpoczęcie pracy od zaraz

Osoby spełniające powyższe kryteria, które są zainteresowanie aplikowaniem na ww. ofertę pracy proszone są o rejestrację na naszej stronie internetowej www.axamo.pl z dopiskiem LOG/MEL/UK i/lub przesłaniem CV (w j. angielskim) na adres praca@axamo.pl w tytule wpisując LOG/MEL/UK
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawa z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883). Powyższe dane podaje dobrowolnie. Zostałem (-am) poinformowany (-a) o prawie dostępu do treści danych oraz możliwości ich poprawiania.”
Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

kategoria: Inżynieria / Projektowanie
tagi użytkownika:
postcode: CO10

    Osoba prywatna
    Zarejestrowany 10. Oct 2020

    Osoba prywatna
    Zarejestrowany 10/10/2020