Wyszukaj
Polish PL
Oferta dla firm Wiadomości UK

Zatrudnimy kierowców i pracowników magazynowych

Wielka Brytania
Opublikowane 3 lata temu
ID #72913
Ogłoszeniodawca nie dodał żadnych zdjęć Ogłoszeniodawca nie dodał żadnych zdjęć
Ogłoszenie
Wielka Brytania,

Opis

Największa Polska Sieć Hurtowni materiałów budowlanych IBB Builders Merchants rekrutuje osoby do pracy w oddziale Birmingham.
Stanowisko: Kierowca / Magazynier

Oczekujemy:

doświadczenia w branży budowlanej, znajomość materiałów budowlanych
znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
dyspozycyjności 6 dni w tygodniu, praca 10 godzin dziennie
referencji z poprzedniego miejsca pracy
prawa jazdy kategorii B bez punktów karnych
ukonczony kurs obsługi wózka widłowego bedzie dodatkowym atutem
certyfikat na samochodu z HDS bedzie dodatkowym atutem
uczciwości, pracowitości, rzetelnosci wykonywanych zadań
Obowiązki na stanowisku :

dostarczanie materiałów budowlanych do klienta
przyjmowanie i rozładunek dostaw, wydawanie towaru
utrzymanie porządku w oddziale hurtowni
dbanie o wizerunek firmy zgodny z obowiązującymi standardami
inne zlecone zadania
Oferujemy:

atrakcyjne wynagrodzenie renegocjowane po 3 miesięcznym okresie próbnym
płatny urlop
stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pelny etat
przyjazną atmosferę pracy
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV droga mailowa z dopiskiem w temacie Birmingham CV

kategoria: Transport / Kierowcy
tagi użytkownika:
postcode: B42
Czytaj więcej

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

    Osoba prywatna
    Zarejestrowany 17. Oct 2020
    Aby skontaktować się z ogłoszeniodawcą musisz być zalogowany. Jeśli nie masz konta na Polonia24 zarejestruj się teraz.

    Komentarze

    Potrzebujesz więcej informacji? Chcesz zadać pytanie? Dodaj komentarz ... Musisz się najpierw zalogować.
    Zadawaj pytania dotyczące tylko tego ogłoszenia.
    Komentarze są moderowane.
    Ogłoszenie

    Informacja o użytkowniku

    Zarejestrowany 17/10/2020

    Lokalizacja oferty

    6 people viewed this listing recently.