Wyszukaj
Polish PL
Oferta dla firm Wiadomości UK

Opiekunki live in - UK

Wielka Brytania
Opublikowane 3 lata temu
ID #12791
1 zdjęcie
Ogłoszenie
Wielka Brytania,

Opis

Jesteś osobą przyjazną, miłą i chcesz nieść pomoc starszym, potrzebującym osobom?
Oferujemy zatrudnienie opiekunom seniorów z zamieszkaniem na terenie Wielkiej Brytanii ( Woking, Surrey)
OPIEKUNKA Z ZAMIESZKANIEM WIELKA BRYTANIA
Wymagania:
* cykl pracy 3-6 tygodni ( przerwa 1-2 tygodnie), jeżeli ktoś nie chce nie musi brać przerwy
* dobra znajomość j. angielskiego
* doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
*paszport -niezbędny do zaświadczenia o niekaralności w UK
* 2 referencje z poprzednich miejsc pracy
* zaświadczenie o niekaralności w Polsce
Zapewniamy:
* legalne zatrudnienie w UK
* darmowe 4 dniowe szkolenie - zakwaterowanie gratis
* wynagrodzenie od 350 do 425 GBP tygodniowo brutto
Zakres obowiązków:
*pomoc przy codziennych obowiązkach
* w niektórych przypadkach pomoc przy higienie intymnej
* prowadzenie domu: sprzątanie, gotowanie, prasowanie, zakupy
* towarzyszenie w czasie spacerów, wizyt u lekarza, wsparcie psychiczne

Zgłoszenia CV w języku angielskim prosimy przesyłać mailowo na adres:
rekrutacja@mbmbwork.eu
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. z 2002 Nr 101, poz 926, ze zm).
M&B Agencja Pracy
www.mbmbwork.eu
nr agencji zatrudnienia 9486

kategoria: Sprzątanie / Pomoc domowa
tagi użytkownika:
postcode: BS1
Czytaj więcej

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

    Osoba prywatna
    Zarejestrowany 9. Oct 2020
    Aby skontaktować się z ogłoszeniodawcą musisz być zalogowany. Jeśli nie masz konta na Polonia24 zarejestruj się teraz.

    Komentarze

    Potrzebujesz więcej informacji? Chcesz zadać pytanie? Dodaj komentarz ... Musisz się najpierw zalogować.
    Zadawaj pytania dotyczące tylko tego ogłoszenia.
    Komentarze są moderowane.
    Ogłoszenie

    Informacja o użytkowniku

    Zarejestrowany 09/10/2020

    Lokalizacja oferty

    6 people viewed this listing recently.