Wyszukaj
Polish PL
Oferta dla firm Wiadomości UK

Magazynier - Bristol, Wlk. Brytania

Wielka Brytania
Opublikowane 3 lata temu
ID #75803
Ogłoszeniodawca nie dodał żadnych zdjęć Ogłoszeniodawca nie dodał żadnych zdjęć
Ogłoszenie
Wielka Brytania,

Opis

Smart Solutions Polska Sp. z.o.o. (KRAZ 22394) poszukuje kandydatów na stanowisko: Magazynier.

Miejsce pracy: Bristol

Branża: Produkcja przemysłowa

Wynagrodzenie: Stawka godzinowa wynosi £8.27

Nadgodziny: £12.40

System pracy: Praca odbywa się w systemie zmianowym (min.40 godz/tyg)

Schematy pracy zmianowej i dzienne godziny pracy.

6.00-15.00 / 13.00-22.00 / 15.00-24.00

Nadgodziny: możliwe nawet 4/h dziennie

Podstawowe obowiązki na oferowanym stanowisku:

- Przetwarzanie zamówień zgodnie z procedurami (kompletowanie i uzupełnianie zamówień)
- Sprawdzanie zamówień przed wysyłką.
- Sprawdzanie jakości opakowań przed wysyłką w celu zapewnienia najwyższego standardu.
- Zwracanie uwagi na ostre, kruche lub delikatne przedmioty by były pakowane bezpiecznie i pewnie, zgodnie z procedurami BHP,w celu zminimalizowania ryzyka uszkodzenia w czasie transportu.
- Utrzymywanie porządku w pojemnikach.
- Zgłaszanie braków, nieprawidłowych lokalizacji produktów i uszkodzeń w miarę ich pojawiania się.
- Pomoc w wymianie, uzupełnianiu pojemników zgodnie z instrukcjami.
- Sprzątanie stanowiska pracy po każdej zmianie zgodnie z poleceniami przełożonego
- Przestrzeganie przepisów BHP i standardów bezpieczeństwa w miejscu pracy
- Utrzymanie poziomu produktywności ustalonego przez zespół zarządzający.

Wymagania:

- Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
- Umiejętność szybkiego liczenia oraz czytania po angielsku

Smart Solutions UK, jako pracodawca oferuje:

- Legalną umowę o pracę na czas nieokreślony,
- Pomoc w znalezieniu zakwaterowania
- Niezbędne szkolenia odbywające się w miejscu pracy, w tym w zakresie BHP,
- Wynagrodzenie tygodniowe,
- Prawo do świadczeń socjalnych na terenie Wielkiej Brytanii,
- Nowoczesne miejsce pracy,
- Możliwość natychmiastowego rozpoczęcia pracy na pełen etat,
- Stałe wsparcie i pomoc pracowników Smart Solutions zarówno w Wielkiej Brytanii jak i w Polsce,
- Brak jakichkolwiek opłat i potrąceń związanych z podjęciem pracy,
28 dni urlopu rocznie,
- Niezbędne środki ochrony osobistej wymagane na stanowisku pracy.

Osoby zainteresowane wyjazdem prosimy o przesłanie CV na adres krakow[at]smartsr.pl, bądź kontakt telefoniczny + 48 502 852 485 w godz. 9-17.

Więcej informacji oraz politykę prywatności można również uzyskać w naszym biurze w Krakowie:

Smart Solutions Polska Sp. z o.o. (KRAZ 22394), ul. Opolska 110, 31 – 323 Kraków lub na www.smartsr.pl.

kategoria: Magazyn / Produkcja
tagi użytkownika:
postcode: BS11
Czytaj więcej

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

    Osoba prywatna
    Zarejestrowany 17. Oct 2020
    Aby skontaktować się z ogłoszeniodawcą musisz być zalogowany. Jeśli nie masz konta na Polonia24 zarejestruj się teraz.

    Komentarze

    Potrzebujesz więcej informacji? Chcesz zadać pytanie? Dodaj komentarz ... Musisz się najpierw zalogować.
    Zadawaj pytania dotyczące tylko tego ogłoszenia.
    Komentarze są moderowane.
    Ogłoszenie

    Informacja o użytkowniku

    Zarejestrowany 17/10/2020

    Lokalizacja oferty

    6 people viewed this listing recently.