Pracownik produkcji (k/m) Zwrot kosztów dojazdu 200 € netto!

Wielka Brytania
Opublikowane 3 lata temu
ID #75235
Ogłoszeniodawca nie dodał żadnych zdjęć Ogłoszeniodawca nie dodał żadnych zdjęć
Wielka Brytania,

Opis

Miejsce pracy: Haren (Ems) / Wietze

Zakres obowiązków:

• Pakowanie i przepakowywanie produktów drobiarskich
• Kompletowanie i układanie na tackach zestawów dań gotowych – np. kurczak w przyprawach z warzywami
• Odważanie produktów
• Prace fizyczne przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych

Oferujemy:

• Terminowo wypłacane wynagrodzenie w wysokości 10€ brutto/h – zarobki oraz dodatki i premie według taryfy płac iGZ
• Dodatek urlopowy oraz dodatek świąteczny (w wysokości 150 euro brutto każdy)
• Zwrot kosztów dojazdu do Niemiec w wysokości 200 euro netto po przepracowaniu 3 miesięcy!
• Przyjazny system zaliczek
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich
• Składki i podatki odprowadzane w Niemczech
• Zakładowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej
• Nie poniesiesz kosztów wydania książeczki sanepidowskiej (26€), jeżeli przepracujesz minimum 3 miesiące.
• Zorganizowane, komfortowe zakwaterowanie (pokoje max. 2-osobowe) za 58€ za tydzień
• Tanie obiady w stołówce zakładowej
• Bezpłatną odzież roboczą
• Wsparcie polskiego koordynatora
• Po 18 miesiącach możliwość zostania przejętym przez zakład i wzrost stawki

Wymagania:

• Umiejętność pracy w zespole
• Wytrzymałość fizyczna
• Gotowość do pracy dwuzmianowej
• Mile widziany własny samochód

kategoria: Magazyn / Produkcja
tagi użytkownika:
postcode: B33

    Osoba prywatna
    Zarejestrowany 17. Oct 2020

    Osoba prywatna
    Zarejestrowany 17/10/2020