Oferta dla firm Wiadomości UK

Mechanik pojazdów ciężarowych i naczep

Wielka Brytania
Opublikowane 3 lata temu
ID #62530
Ogłoszeniodawca nie dodał żadnych zdjęć Ogłoszeniodawca nie dodał żadnych zdjęć
Wielka Brytania,

Jesteśmy duńską agencją pracy. Specjalizujemy się w dostarczaniu najwyższej jakości personeli do krajów północnej i zachodniej Europy w sektorach budowlanym, motoryzacyjnym, logistycznym, hotelarskim oraz przemysłowym. Główna siedziba naszej firmy znajduje się w Danii, ale posiadamy także swoje oddziały w Polsce, Szwecji, Norwegii, Niemczech i na Węgrzech.
Obecnie dla naszych Klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Dania
Obowiązki:
• Naprawa i serwis wszystkich rodzajów naczep
• Diagnostyka i naprawa układów hamulcowych
• Przeglądy podwozia, nadwozia, zawieszenia, silnika i pełna obsługa techniczna: elektromechanika, spawanie oraz obsługa hydrauliki i pneumatyki.
Wymagania:
• Min. 2-letnie doświadczenie na ww. stanowisku
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
• Prawo jazy kat. B (kat. C i E mile widziane)
Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Zatrudnienie w oparciu o duńską umowę o pracę
• Minimum 40 h pracy tygodniowo (możliwość nadgodzin)
• Zapewnione zakwaterowanie
• Pomoc w dopełnianiu formalności związanych z podjęciem pracy
• Opiekę konsultanta przed wyjazdem oraz po podjęciu zatrudnienia

Zainteresowanych zachęcamy do wysłania swojego CV wraz ze zdjęciem w j. polskim lub angielskim.

kategoria: Agencje pracy / Rekrutacja
tagi użytkownika:
postcode: EH1

    Osoba prywatna
    Zarejestrowany 16. Oct 2020

    Osoba prywatna
    Zarejestrowany 16/10/2020