Oferta dla firm Wiadomości UK

Specjalista ds. audiencji z jęz. polskim

Wielka Brytania
Opublikowane 3 lata temu
ID #73291
Ogłoszeniodawca nie dodał żadnych zdjęć Ogłoszeniodawca nie dodał żadnych zdjęć
Wielka Brytania,

Imagine if theatre jest znany z tworzenia szorstkiego, ekscytującego i
bezwstydnie uczciwego teatru, który bada aktualne problemy społeczne
intymnej publiczność. Nasza praca przemawia do publiczności zaangażowanej społecznie i naszego szczerego, współczesnego i niekonwencjonalnego podejścia do kwestii, które badamy w naszych produkcjach teatralnych, za które otrzymaliśmy entuzjastyczne recenzje w całej Wielkiej Brytanii.

Podsumowanie roli:
Specjalista ds. audiencji będzie stanowił integralną część w nadchodzącym jesiennym tournee Jadka. Właściwy kandydat powinien wzmocnić zaangażowanie z obecnymi odbiorcami i nawiązać nowe kontakty ze społecznościami w obszarach o niskim zaangażowaniu artystycznym, szczególny nacisk kładąc na pracę w społecznościach o polskim dziedzictwie. Inne aspekty obejmują opracowywanie / dostarczanie projektów i wspieranie oceny projektu. Niezbędnym wymogiem kandydata jest znajomość języka polskiego i doświadczenie w angażowaniu społeczności w projekty artystyczne/ przedstawienia. Pełne prawo jazdy i własny pojazd jest pożądany.

Zakres obowiązków:
Wykorzystywanie danych firmowych i narzędzi rozwoju odbiorców w celu wsparcia zespołu w zapewnieniu, że praca firmy dociera do obszarów niskiego zaangażowania artystycznego.
Zidentyfikowanie bariery dla uczestnictwa/ zaangażowania i współpraca z zespołem, aby usunąć bariery.
Rozwijanie i poszerzanie widowni Imagine If’s; skupienie się na zwiększeniu zaangażowania poprzez uczestnictwo w aktywnościach, wydarzeniach, warsztatach oraz tworzenie możliwości w społeczności polskiej i szerszej społeczności powiązanej z programem pracy Imagine if’s.
Opracowanie szerszych inicjatyw zaangażowania w celu zapewnienia widzom nowych możliwości zobaczenia naszej pracy, ze szczególnym uwzględnieniem społeczności z polskim dziedzictwem.
Współpraca z szerszym zespołem w celu opracowania i dostarczenia wydarzeń/ eventów towarzyszących, w tym pokazów przed / po, dyskusje i warsztaty.
Odgrywaj kluczową rolę w budowaniu relacji z partnerami, aby wspierać rozwój i dostarczać projekty Imagine If.

Wymagania:
Minimum 2-letnie doświadczenie w zakresie roli specjalisty ds.rozwoju publiczności.
Doświadczenie w tworzeniu i zarządzaniu na rynku marketingowym i / lub rozwojem kampanii.
Doświadczenie w mediach społecznościowych i prowadzenie skutecznych kampanii.
Szczególne doświadczenie w pracy z marginalizowanymi lub trudno dostępnymi grupami ludzi.
Pasja i pewność siebie w twórczym zaangażowaniu się w trudną do dotarcia publiczność teatralną i społeczność.
Silne zrozumienie sektora sztuki i świadomość rozwoju sektora i nowości.

Jak złożyć wniosek: napisz CV i list motywacyjny nie dłuższy niż jedna strona z detalami A4, z krótkim objaśnieniem, dlaczego jesteś zainteresowany rolą: kelly@imagineiftheatre.co­.uk i umieść „AEO” w tytule e-maila.
TERMIN WNIOSKÓW: Poniedziałek 29 lipca 2019 r. (rozmowy kwalifikacyjne będą przeprowadzone 5 ego sierpnia, aby rozpocząć JAK NAJSZYBCIEJ)

kategoria: Sektor publiczny
tagi użytkownika:
postcode: LS12

    Osoba prywatna
    Zarejestrowany 17. Oct 2020

    Osoba prywatna
    Zarejestrowany 17/10/2020