Oferta dla firm Wiadomości UK

Tapicer

Wielka Brytania
Opublikowane 3 lata temu
ID #32092
1 zdjęcie
Ogłoszenie
Tapicer
Wielka Brytania,

Continental Recruitment Solutions Ltd. jest to międzynarodowa agencja pośrednictwa pracy specjalizująca sie w branży tekstylno-meblarskiej. Prowadzimy rekrutacje na stanowiska takie jak: krojczy, monter stelaży do mebli tapicerowanych, szwaczka tapicerki meblowej/samochodowej, stolarz, lakiernik meblowy. Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:
Tapicer
Miejsce pracy: Wielka Brytania
Opis stanowiska:
• Pełen zakres obowiązków związanych z tapicerowaniem mebli
Wymagania:
• Co najmniej 3 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku; Tapicer
• Doświadczenie w pracy w zakładzie o seryjnym typie produkcji
• Umiejętność pracy pod presją czasu
• Profesjonalne podejście do obowiązków
• Mile widziane bedzie doświadczenie w tapicerce samochodowej, w guzikowaniu (pikowaniu), montażu stelaży, krojeniu czy szyciu na maszynie.
• Znajomość języka angielskiego nie jest wymagana, lecz będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
• Stałą, stabilną i legalną prace.
• Atrakcyjne wynagrodzenie – od 7.30 do 11 funtów na godzine (zależne od doświadczenia zawodowego i znajomości języka angielskiego)
• Doskonałe możliwości rozwoju kariery zawodowej
• Pomoc w znalezieniu zakwaterowania oraz dopełnieniu wszelkich formalności związanych z podjęciem pracy w Wielkiej Brytanii
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres mailowy:
praca@continental-recruit­ment.com

W tytule maila prosimy o wpisanie słowa – Tapicer

Rekrutacja trwa cały rok.

Zastrzegamy, że skontaktujemy się tylko z kandydatami którzy posiadają doświadczenie w w/w zawodzie.

kategoria: Praca inne
tagi użytkownika:
postcode: BB9

    Osoba prywatna
    Zarejestrowany 10. Oct 2020

    Osoba prywatna
    Zarejestrowany 10/10/2020