Oferta dla firm Wiadomości UK

Zatrudnimy 4os. ekipe murarską.

Wielka Brytania
Opublikowane 3 lata temu
ID #63194
Ogłoszeniodawca nie dodał żadnych zdjęć Ogłoszeniodawca nie dodał żadnych zdjęć
Wielka Brytania,

Zatrudnimy 4 os. ekipę doświadczonych murarzy do pracy w Belgii.
(Klinkier, bloczki betonowe).
Miejscowość Oevel

Wymagamy:

- własnej działalności gospodarczej.
- posiadania Prawa do jazdy (własny transport).
- znajomości języka angielskiego lub niderlandzkiego komunikatywnie, przynajmniej jedna osoba w ekipie.
- jedna osoba musi mieć doświadczenie w kierowaniu pracami.

Najważniejsze zadania do wykonania to:

- Prace betonowe (widoczne)

- Murowanie silki

- Zamieszczanie izolacji

- Murowanie klinkieru

- Pomagać w dodatkowych pracach (prace betonowe / belki itd.)

Wstępnie, jeżeli pogoda będzie sprzyjała to chcielibyśmy rozpocząć prace w piwnicy od 12/03/2018 przez 2 tygodnie.
Po 2 tygodniach będzie przerwa do 23/04/2018. Od tej daty ruszamy z projektem przez 1 rok.

Oferujemy płacę od 18 Euro/godz w górę, współpracę długofalowa a także zakwaterowanie u inwestora.
Informacje pod numerem telefonu: +48 729475717

kategoria: Praca poza UK
tagi użytkownika:
postcode: NE99

    Osoba prywatna
    Zarejestrowany 16. Oct 2020

    Osoba prywatna
    Zarejestrowany 16/10/2020