Oferta dla firm Wiadomości UK

PRACOWNIK MAGAZYNOWY Z J. ANGIELSKIM

Wielka Brytania, Barnsley, Barnsley & Worsbrough
Opublikowane 3 lata temu
ID #13329
1 zdjęcie
Wielka Brytania, Barnsley, Barnsley & Worsbrough,

Firma Transline Group istnieje na rynku od 1989 roku i jest agencją zatrudnienia w szeroko pojętej branży logistycznej. Jako jeden z największych dostawców pracowników magazynowych w Wielkiej Brytanii zaopatrujemy 66 lokalizacji w ponad 10 tys. pracowników przemysłowych dziennie. Naszymi klientami są jedne z największych firm z branży sprzedażowej i logistycznej w Wielkiej Brytanii. Nasze dywizje: Przemysłowa, Techniczna i Transportowa zaopatrują naszych klientów w pracowników magazynowych, techników i kierowców kategorii C i C+E
Jesteśmy laureatem nagrody „Best Industrial Agency of the Year 2010” i „Best Outsourced Solution 2012” przyznawanej przez The Recruiter Magazine.
Jesteśmy dynamicznie rosnącym liderem z branży przemysłowej z obrotem sięgającym £75 mln w roku 2012!
Idealna okazja do rozpoczęcia swojej kariery za granicą!

Aktualnie poszukujemy osób dla naszych prestiżowych klientów w Wielkiej Brytanii na stanowisko:

Obowiązki:
• prace magazynowe (przyjmowanie i wydawanie towaru, pakowanie, przenoszenie, ewidencja, etc.);
• praca w systemie 2- lub 3-zmianowym;
• praca może wymagać operowania wózkiem paletowym lub podnośnikowym (szkolenie zostanie zapewnione, nie jest wymagane doświadczenie);
• duża liczba różnorodnych prac dopasowanych do preferencji i umiejętności.

Wymagania:
NIE JEST WYMAGANE WCZEŚNIEJSZE DOŚWIADCZENIE NA WW. STANOWISKU
• obowiązkowość i punktualność;
• umiejętność do pracy zarówno samodzielnej, jak i zespołowej;
• przestrzeganie zasad BHP na miejscu pracy;
• umiejętność pracy pod presją czasu;
• sumienność i pracowitość.
Język angielski jest wymagany na poziomie komunikatywnym. Z każdym Kandydatem przeprowadzana jest indywidualna rozmowa sprawdzająca znajomość języka.

Oferujemy:
• stawkę godzinową w wysokości £6,31 - £10,04, w zależności od lokalizacji;
• interesującą pracę pełną wyzwań w międzynarodowym środowisku;
• pomoc przy relokacji.

Firma Transline Group jest partnerem EURES.
Jesteś w wieku 18-30, interesuje Cię nasza oferta, ale nie masz pieniędzy na wyjazd? Mamy dobre wieści! EURES może Ci zaoferować 1000 EUR na relokację**.
Po pozytywnym rozpatrzeniu aplikacji zaprosimy Cię na spotkanie informacyjno-szkoleniowe w Poznaniu, gdzie omawiane będą konkretne oferty pracy.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres*:
polandindustrial@trrt.co.­uk
Alternatywnie, zainteresowane osoby zapraszamy do odwiedzenia naszego biura
w Poznaniu przy Starym Rynku 95/96, piętro 3. Telefon: 61 880 08 77.
*z dopiskiem:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie
z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Kandydatami.
**Zasady i warunki programu EURES można znaleźć na:

kategoria: Magazyn / Produkcja
tagi użytkownika:
postcode: S70

    Osoba prywatna
    Zarejestrowany 9. Oct 2020

    Osoba prywatna
    Zarejestrowany 09/10/2020