Wyszukaj
Polish PL
Oferta dla firm Wiadomości UK

Poszukiwani Kierowcy TIR (C+E / HGV Class 1) Wirral

Wielka Brytania, Wirral, Bebington
Opublikowane 3 lata temu
ID #32332
1 zdjęcie
Ogłoszenie
Wielka Brytania, Wirral, Bebington,

Opis

Gap Personnel poszukuje obecnie doswiadczonych kierowcow C+E (HGV Class 1) dla naszych klientow w calej Wielkiej Brytanii,
Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie tygodniowe od 500 funtow zalezne od lokacji oraz przepracowanych godzin
• legalne zatrudnienie,
• terminowo wypłacane wynagrodzenie,
• prawo do angielskich świadczen socjalnych,
• nowoczesną flotę transportowa,
• przestrzeganie czasu pracy kierowców,
• możliwość podjęcia pracy od zaraz,
Opis stanowiska:
• Oferujemy w zależności od taboru firmy:
zestawy tandemowe, naczepy typu firanki, oraz tzw. double decki
• praca tylko na terenie UK,
Wymagania:
• wymagana komunikatywna znajomość języka angielskiego
• prawo jazdy / karta kierowcy / CPC (kod 95)
• mile widziane dostwiadczenie w transporcie miedzynarodowym
Osoby zainteresowane podjęciem pracy w roli Kierowcy C+E (HGV Class1) prosze o przeslanie swojego CV na adres e-mail: Tomasz.Sliwak@gap-personn­el.com

kategoria: Transport / Kierowcy
tagi użytkownika:
postcode: CH62
Czytaj więcej

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

    Osoba prywatna
    Zarejestrowany 10. Oct 2020
    Aby skontaktować się z ogłoszeniodawcą musisz być zalogowany. Jeśli nie masz konta na Polonia24 zarejestruj się teraz.

    Komentarze

    Potrzebujesz więcej informacji? Chcesz zadać pytanie? Dodaj komentarz ... Musisz się najpierw zalogować.
    Zadawaj pytania dotyczące tylko tego ogłoszenia.
    Komentarze są moderowane.
    Ogłoszenie

    Informacja o użytkowniku

    Zarejestrowany 10/10/2020

    Lokalizacja oferty

    6 people viewed this listing recently.