Oferta dla firm Wiadomości UK

Monter maszyn w Belgii

Wielka Brytania, Londyn - centrum, City of London, Londyn
Opublikowane 3 lata temu
ID #66170
1 zdjęcie
Wielka Brytania, Londyn - centrum, City of London, Londyn,

Job Talent dla jednego z naszych klietów poszukuje doświadczonych monterów maszyn. Firma ta jest światowym producentem w dziedzinie kabli, przewodów oraz technologii połączeń.

MONTER MASZYN
Obowiązki:
 Montaż maszyn (każda maszyna jest inna, brak dużych serii)
 Interpretacja planów technicznych (mechanicznych w "widoku rozstrzelonym", pneumatycznym i elektrycznym w Eplan)
 Przygotowywanie materiałów i narzędzi
 Wiercenie otworów w razie potrzeby
 Montaż małych części mechanicznych (formy, wały, łańcuchy, śruby i wkręty – maxksymalnie 100 cm)
 Montaż małych elementów pneumatycznych
 Montaż części elektrycznych (przewody, czujniki, komputery)
 Używanie tolerancji 0,01 mm
 Testowanie maszyn

Wymagania:
 Wykształcenie techniczne
 Kilka lat doświadczenia jako monter maszyn
 Doświadczenie w mechanice precyzyjnej (montaż bardzo małych części)
 Skoncentrowanie się na jakości (porządek w pracy i czystość)
 Doświadczenie w pracach elektrycznych (interpretacja E-planu)
 Podstawowy angielski lub niemiecki

Oferujemy:
 Atrakcyjne wynagrodzenie
 Możliwość robienia dużej liczby nadgodzin, oraz pracy w soboty
 Bonusy: trzynastka, pieniądze wakacyjne, kilometrówka, zasiłek rodzinny, ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe
 Zwrot kosztów za pierwszy dojazd do Belgii
 Płatne święta
 Zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy
ZAINTERESOWANYCH PROSIMY O PRZESŁANIE SWOJEGO CV NA ADRES: jobs@jobtalent.be

kategoria: Praca poza UK
tagi użytkownika:
postcode: EC1

    Osoba prywatna
    Zarejestrowany 16. Oct 2020

    Osoba prywatna
    Zarejestrowany 16/10/2020