Wyszukaj
Polish PL
Oferta dla firm Wiadomości UK

Praca dla cukiernika

Anglia, Derbyshire, Derby
Opublikowane 2 lata temu
ID #84237
Ogłoszeniodawca nie dodał żadnych zdjęć Ogłoszeniodawca nie dodał żadnych zdjęć
Ogłoszenie
Anglia, Derbyshire, Derby,

Opis

Super Sam ma nową, fantastyczna oferte pracy na Stanowisko - Cukiernik

Oferujemy możliwość pracy w szybko rozwijającej się i bezpiecznej firmie,

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na stanowisku Cukiernik będzie odpowiedzialna m.in. za przygotowanie wszelkiego rodzaju deserów, ciast, ciastek, tortów i zapewnienie ich wysokiej jakości zgodnej ze standardami firmy.

Wymagania:

wykształcenie o profilu gastronomicznym
znajomości najnowszych trendów cukierniczych,
bardzo dobra organizacja pracy własnej
umiejętność pracy w zespole
dyscyplina w zachowaniu czystości i higieny pracy
pasja do pracy, pomysłowość i wyobraźni
dyspozycyjność – praca w systemie zmianowym
jezyk angielski mile widziany ( nie wymagany)
Oferujemy:

stałe zatrudnienie
umowę o pracę
platny urlop
pracę w profesjonalnym zespole
Rodzaj pracy: Pełny etat, Kontrakt

Wynagrodzenie: Od £11,00 za godzinę (brutto)
Czytaj więcej

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

    Osoba prywatna
    Zarejestrowany 3. Aug 2021
    Aby skontaktować się z ogłoszeniodawcą musisz być zalogowany. Jeśli nie masz konta na Polonia24 zarejestruj się teraz.

    Komentarze

    Potrzebujesz więcej informacji? Chcesz zadać pytanie? Dodaj komentarz ... Musisz się najpierw zalogować.
    Zadawaj pytania dotyczące tylko tego ogłoszenia.
    Komentarze są moderowane.
    Ogłoszenie

    Informacja o użytkowniku

    Zarejestrowany 03/08/2021

    Lokalizacja oferty

    6 people viewed this listing recently.