Wyszukaj
Polish PL

Opiekun/ka - Praca w Anglii bez doświadczenia

Wielka Brytania, Gloucestershire, Gloucester
Ostatnia aktualizacja 1 dzień temu
ID #79678
1 zdjęcie
Kontakt
Wielka Brytania, Gloucestershire, Gloucester,
Zmodyfikowano 1 dzień temu

Opis

Chcesz rozpocząć pracę w opiece, ale nie posiadasz doświadczenia?
Zajmowanie się osobami starszymi sprawa Ci satysfakcję?
Rozważasz wyjazd do Anglii?

EPSN Workforce Poland dla naszego Klienta - sieci domów opieki w różnych lokalizacjach w Anglii poszukuje Opiekunek/Opiekunów do pracy stałej.

ROZMOWY SKYPE JUŻ W LISTOPADZIE!

DOSTĘPNE LOKALIZACJE:
Norfolk
Surrey
Wiltshire
Suffolk
Nottinghamshire
Buckinghamshire
Hertfordshire
Oxfordshire
Berkshire
Liczba miejsc jest ograniczona.
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
profesjonalna opieka nad rezydentami domu opieki
zapewnienie wsparcia dla pacjentów w codziennej toalecie
pomoc w ubieraniu się, przebieraniu, spożywaniu posiłków
organizacja czasu wolnego dla podopiecznych
współpraca z personelem medycznym

KLIENT OFERUJE:
pracę stałą w pełnym wymiarze godzin (37.5 tygodniowo) - elastyczny grafik
zakwaterowanie (płatne 230 funtów miesięcznie) - liczba miejsc ograniczona
wynagrodzenie od 8.72 GBP dla Opiekunki (wyższe zależne od doświadczenia) - stawka od 1 kwietnia 2020
dodatek za nadgodziny oraz dyżury w weekendy, święta
zwrot kosztów przelotu na miejsce pracy

WYMAGANIA:
dobra znajomość angielskiego (min. B1/B2)
mile widziane doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
mile widziane wykształcenie kierunkowe lub dyplom Opiekuna medycznego

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim na adres: praca@epsnworkforce.com

Dodatkowe informacje

Strona www: www.epsnworkforce.pl
Rodzaje zatrudnienia: Praca stała
Umowa: Pełny etat

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

    Osoba prywatna
    Zarejestrowany 17. Oct 2020

    Dozwolone rozszerzenia: png,gif,jpg,jpeg.
    Maksymalny rozmiar: 2Mb.

    Komentarze