Wyszukaj
Polish PL
Oferta dla firm Wiadomości UK

Niania opiekunka z zakwaterowaniem

Anglia, Hampshire, Gosport
Opublikowane 2 lata temu
ID #86255
1 zdjęcie
Ogłoszenie
Anglia, Hampshire, Gosport,

Opis

Poszukujemy niani dla 19 miesiecznego chlopczyka (ur. lipiec 2020) i 3.5 letniej dziewczynki (ur. maj 2018). Oferujemy  wynagrodzenie co miesiąc, plus wyżywienie i własny pokoj.
Corka chodzi do przedszkola na 4godziny dziennie. Praca polega głównie na opiece nad dziećmi włączając wszystkie czynności z tym związane: karmienie,  robienie posiłków, gotowanie obiadów, mycie butelek, sprzątanie, ubieranie, przebieranie, dbanie o higienę, spacery, zabawy, nauka itp.

Dodatkowe obowiązki:
- mycie naczyn po sobie, po wspolnych posilkach naprzemian z rodzicami
- utrzymywanie czystości wspólnych pomieszczeń,
- oproznianie zmywarki,
- pranie (nastawianie, wieszanie, składanie)
- ogólnie pomoc w tym co musi byc zrobione przy dzieciach lub wspólnym funkcjonowaniu.

Wymiar czasu pracy: Pełny etat. Praca od poniedzialku do piątku w godzinach od 6 do 16 plus 2 razy w tygodniu mama chcialaby wyskoczyc na fitness ( na 1godz i 10min ) .W jedną sobotę / niedzielę w miesiącu rodzice chcieliby gdzieś razem wyjść (na kilka godzin, oczywiscie bedzie to ustalone z wyprzedzeniem). Wyjścia wieczorne w weekendy będą dodatkowo płatne.

Doświadczenie wymagane, aczkolwiek najważniejsze sa chęci i podejście do dzieci. Szukamy kogoś kto kocha pracę z dziećmi i ma dużo cierpliwości.
Wymagania to referencje, gotowość do pracy na dłużej, ciepła osobowość, cierpliwość i dobre serce.
Ważne musi być to osoba niepaląca i nie mająca żadnych nałogów.
Czytaj więcej

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

    Osoba prywatna
    Zarejestrowany 13. Feb 2022
    Aby skontaktować się z ogłoszeniodawcą musisz być zalogowany. Jeśli nie masz konta na Polonia24 zarejestruj się teraz.

    Komentarze

    Potrzebujesz więcej informacji? Chcesz zadać pytanie? Dodaj komentarz ... Musisz się najpierw zalogować.
    Zadawaj pytania dotyczące tylko tego ogłoszenia.
    Komentarze są moderowane.
    Ogłoszenie

    Informacja o użytkowniku

    Zarejestrowany 13/02/2022

    Lokalizacja oferty

    6 people viewed this listing recently.