Oferta dla firm Wiadomości UK

Szwaczka mebli tapicerowanych z doświadczeniem

Anglia, Londyn, Hornsey
Opublikowane 1 rok temu
ID #87663
1 zdjęcie
Anglia, Londyn, Hornsey,

Firma John Hitch Seating produkująca meble tapicerowane poszukuje doświadczonej szwaczki.

Wymagania:
–minimum 3 lata doświadczenia
– pozwolenie na prace w UK(settlement status)
– zaangażowanie
– umiejętność pracy w zespole
– odpowiedzialność za wykonywane prace

Zakres obowiązków:
– szycie pokrowców i poduszek do mebli z tkanim oraz ze skory

Oferujemy:
– pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
– stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
– dodatki okolicznościowe funkcjonujące w firmie
– przyjazna atmosfera pracy

Praca od poniedziałku do piątku plus nadgodziny. Wynagrodzenie od £15.50p/h . Język angielski nie jest wymagany.
Czytaj więcej

Dodatkowe informacje

Rodzaje zatrudnienia: Praca stała
Umowa: Pełny etat

    Osoba prywatna
    Zarejestrowany 12. Aug 2022

    Osoba prywatna
    Zarejestrowany 12/08/2022