Wyszukaj
Polish PL
Oferta dla firm Wiadomości UK

Pracownik Produkcji/Pakowacz Uk, Hull

Wielka Brytania, Hull, Kingston Upon Hull
Opublikowane 3 lata temu
ID #47948
Ogłoszeniodawca nie dodał żadnych zdjęć Ogłoszeniodawca nie dodał żadnych zdjęć
Ogłoszenie
Wielka Brytania, Hull, Kingston Upon Hull,

Opis

Jestesmy niezalezna, brytyjska, wielokrotnie nagradzana agencja rekrutacyjna, ktora na rynku pracy dziala juz od ponad 25 lat. Siedziba naszego glownego biura znajduje sie w centrum starego miasta Hull, posiadamy takze oddzialy w Leeds oraz nowo otwarty oddzial w Dereham. Cechuje nas profesjonalizm oraz indywidualne podejscie do kazdego Kandydata.
Jednym z naszych najwiekszych klientow sa najprezniej prosperujace na rynku w UK zaklady miesne, dla ktorych obacnie prowadzimy rekrutacje.

Opis Stanowiska:
• ogolne prace na produkcji w zakladzie np. pakowanie miesa, obsluga maszyn produkcyjnych, praca fizyczna polegajaca na przenoszeniu/dzwiganiu skrzynek, sprzatanie fabryki itp
• dostepne rozne zmiany w systemie 4 on/4 off badz od poniedzialku do piatku, zmiany dzienne badz nocne
• zmiana dzienna start 6:00 rano, koniec 18:00 ( w systemie 4on/4off )
• zmiana nocna start 18:00, koniec ok. 5:00 rano ( w systemie 4on/4off )
Praca dostepna jest od zaraz, mozliwosc pracy do konca grudnia 2016.
Oferta pracy dotyczy takze studentow, ktorzy chcieliby zarobic w okresie wakacyjnym.

Wymagania:
• znajomosc jezyka angielskiego ( w stopniu troche wiecej niz podstawowym , G.O.R )
• checi do pracy, uczciwowsc
• umiejetnosc pracy w zespole
• gotowsc do szybkiego wyjazdu za granice

Oferujemy:
• ok. 40 godzin pracy w tygodniu, max. 60 h w przypadku dostepnych nadgodzin
• praca w systemie zmianowym
• stawki godzinowe pomiedzy £6.70/h- £7.20/h
• platne nadgodziny po 38.5 h ( w przypadku pracy w systemie 4on/4off ) badz po 40 h w przypadku pracy od poniedzialku do piatku
• 20 dni platnego urlopu ( 4on/4off ) badz 28 dni platnego urlopu przy zmianie poniedzialek-piatek
• rzetelne rozliczanie z godzin pracy
• pierwsza wyplata juz w drugi piatek od momentu rozpoczecia pracy
• pomoc przy otwarciu konta bankowego, wyrobienia ubezpieczenia spolecznego NIN
• asyste w poszukiwaniu zakwaterowania w przypadku gdy kandydat wyrazi na to pisemna zgode
• opieke konsultantow podczas trwania kontraktu
Jesli jest to twoja pierwsza praca na terenie UK w tym roku podatkowym nie bedziesz placic podatku do pierwszych zarobionych £11.000 (zgodnie z wytycznymi Urzedu Podatkowego: HMRC)

Kontakt: kkrzewina@prestige-recrui­tment.com

Dziekujemy za zgloszenia

kategoria: Magazyn / Produkcja
tagi użytkownika:
postcode: HU1
Czytaj więcej

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

    Osoba prywatna
    Zarejestrowany 11. Oct 2020
    Aby skontaktować się z ogłoszeniodawcą musisz być zalogowany. Jeśli nie masz konta na Polonia24 zarejestruj się teraz.

    Komentarze

    Potrzebujesz więcej informacji? Chcesz zadać pytanie? Dodaj komentarz ... Musisz się najpierw zalogować.
    Zadawaj pytania dotyczące tylko tego ogłoszenia.
    Komentarze są moderowane.
    Ogłoszenie

    Informacja o użytkowniku

    Zarejestrowany 11/10/2020

    Lokalizacja oferty

    6 people viewed this listing recently.