Oferta dla firm Wiadomości UK

Zatrudnimy Tapicerow

Wielka Brytania, City of London, Londyn
Opublikowane 3 lata temu
ID #14725
Ogłoszeniodawca nie dodał żadnych zdjęć Ogłoszeniodawca nie dodał żadnych zdjęć
Wielka Brytania, City of London, Londyn,

Opis

Tapicer

Opis stanowiska
Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za produkcja wysokiej jakości mebli tapicerowanych z tkaniny i skór (fotele, sofy, narożniki, łóżka, krzesła, pufy).

Wymagania:
Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na wyżej wymienionym stanowisku.
Doskonała znajomość procesów tapicerowania mebli o wysokim standardzie jakości.
Umiejętność głębokiego wszywania guzików (deep buttoning) będzie dodatkowym atutem.
Mile widziane bedzie doświadczenie w montażu stelaży i szyciu na maszynie.
Dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:
Atrakcyjne wynagrodzenie – od 8 do 10 funtow na godzine
Doskonałe możliwości rozwoju kariery
Pomoc w znalezieniu zakwaterowania oraz dopełnieniu wszelkich formalności związanych z podjęciem pracy w Wielkiej Brytanii
Miejsce pracy Londyn/Birmingham/Doncast­er/Walia/Nottingham

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres mailowy: britishfurniture@mail.com­
W tytule maila prosimy wpisanie slowa - TAPICER

Zastrzegamy, że skontaktujemy się tylko z kandydatami którzy posiadają doświadczenie w w/w branży.

kategoria: Magazyn / Produkcja
tagi użytkownika:
postcode: EC1

    Osoba prywatna
    Zarejestrowany 9. Oct 2020

    Osoba prywatna
    Zarejestrowany 09/10/2020