Oferta dla firm Wiadomości UK

Opiekun Medyczny Anglia

Anglia, Berkshire, Maidenhead
Opublikowane 1 rok temu
ID #86793
1 zdjęcie
Anglia, Berkshire, Maidenhead,

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego angielskiego i irlandzkiego klienta poszukuje osób do pracy w placówkach zdrowia oraz przy opiece nad osobami starszymi.

Jeśli jesteś osobą która:
- jest empatyczna i zależy Ci na niesieniu pomocy innym
- ma podstawowe doświadczenie w opiece nad inną osobą
- zna język angielski w stopniu komunikatywnym
- chcesz dobrze zarobić
, ta praca jest właśnie dla Ciebie!

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Asystent opieki zdrowotnej(Health Care assistent) w domu pomocy społecznej (różne lokalizacje: min. Plymouth, Somerset, East Sussex oraz Irlandia Północna min. Belfast)

wynagrodzenie: 402 - 500 Funtów za tydzień

Wymagania:
- zaświadczenie o niekaralności
- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
- podstawowe doświadczenie w opiece

Obowiązki:
- pomoc w opiece nad mieszkańcami domu pomocy społecznej
- asystentura w codziennych czynnościach życiowych
- zapewnienie komfortu psychicznego mieszkańcom poprzez troskliwą opiekę

Praca zarówno na kilkumiesięczne kontrakty lub na czas nieokreślony

Klient zapewnia: Pomoc przy podróży i zakwaterowaniu

Więcej szczegółów uzyskają Państwo podczas rozmowy rekrutacyjnej.

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w języku polskim i angielskim na adres mailowy: office@eastgaterecruitment.com

W temacie prosimy wpisać: Asystent Opieki Anglia Irlandia Północna

    Osoba prywatna
    Zarejestrowany 16. Oct 2020

    Osoba prywatna
    Zarejestrowany 16/10/2020