Oferta dla firm Wiadomości UK

Pielęgniarka/Pielę­gniarz w Anglii

Wielka Brytania, Leeds, Morley
Opublikowane 3 lata temu
ID #65321
1 zdjęcie
Wielka Brytania, Leeds, Morley,

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego angielskiego klienta poszukuje osób do pracy w angielskich placówkach zdrowia.

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Pielęgniarka w angielskich placówkach zdrowia (różne lokalizacje: min. Plymouth, Somerset)

Wysokie zarobki nawet 800 Funtów za tydzień

Wymagania:
-Ważny numer PIN nadany przez NMC (Brytyjską Izbę Pielęgniarską)
- znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym
- Łatwość w nawiązywaniu kontaktów.
- empatia, odpowiedzialność, cierpliwość oraz wrażliwość na potrzeby pacjenta

Jeżeli jeszcze nie posiadasz brytyjskiego numeru PIN, nasi konsultanci pomogą Ci go zdobyć!

Obowiązki:
- udział w procesie opieki, rehabilitacji i leczenia
- ocena i stałe monitorowanie zdrowia pacjentów;
- współpracę z lekarzami, rehabilitantami oraz personelem Ośrodka.
- wykonywanie czynności pielęgniarskich zgodnie z obowiązującymi procedurami;
zapewniamy: Pomoc przy podróży i zakwaterowaniu

Więcej szczegółów uzyskają Państwo podczas rozmowy rekrutacyjnej.

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w języku polskim i angielskim na adres mailowy: office@eastgaterecruitmen­t.com

kategoria: Zdrowie / Opieka / Wolontariat
tagi użytkownika:
postcode: LS27

    Osoba prywatna
    Zarejestrowany 16. Oct 2020

    Osoba prywatna
    Zarejestrowany 16/10/2020