Wyszukaj
Polish PL

Ciesla Szalunkowy/Zbrojarz

Wielka Brytania, Northampton, Northampton area north
Opublikowane 1 miesiąc temu
ID #40912
Ogłoszeniodawca nie dodał żadnych zdjęć Ogłoszeniodawca nie dodał żadnych zdjęć
Kontakt
Wielka Brytania, Northampton, Northampton area north,

Opis

Spectrum poszukuje doswiadczonych ciezli szalunkowych oraz zbrojarzy do pracy w Crick (NN6).

Praca dlugoterminowa dla odpowiednich osob - 2-3 lata!

Wymagania:

komunikatywna znajomosc jezyka angileskiego, CSCS (niebieska lub zlota!),narzedzia, ubranie ochronne oraz 2 numery na referencje.

Opis stanowiska:
Praca na autostradzie (M1) , dlugie godziny pracy - ok 10-11 godzin dziennie, wysokastawka godzinowa £16.5 na godzine + 25 platnych dni wolnego w roku, system zatrudnienia :PAYE

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt z Aggie lub Chris pod numer 0161 793 5454 lub 07852 759 892.

kategoria: Budownictwo / Remonty
tagi użytkownika:
postcode: NN6

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

    Osoba prywatna
    Zarejestrowany 10. Oct 2020

    Dozwolone rozszerzenia: png,gif,jpg,jpeg.
    Maksymalny rozmiar: 2Mb.

    Komentarze