Oferta dla firm Wiadomości UK

Accounting Assistant

Anglia, Manchester, Stockport
Opublikowane 2 lata temu
ID #86278
1 - 1 z 2
Anglia, Manchester, Stockport,

Firma Księgowa Greenlight Accountancy Ltd w Manchester, specjalizująca się w prowadzeniu kompleksowej księgowości dla szerokiej gamy klientów, zatrudni osobę na stanowisko młodszego księgowego (Accounting Assistant)
Opis stanowiska:
• Ewidencjonowanie/ksiegowanie przychodów i rozchodów dla rożnego rodzaju klientów manualne i komputerowe
• Pomoc w przygotowywaniu dokumentacji i ewidencji dla potrzeb kwartalnych deklaracji VAT
• Rozliczane kont bankowych
• Archiwizacja dokumentów, rozliczeń, dokumentów w ramach wykonywanych prac
• Komunikacja z klientami mailowa i telefoniczna
Czego oczekujemy od potencjonalnego kandydata?
• Wykształcenie średnie, kierunkowe AAT, ICB lub w trakcie kursów ksiegowych
• Ogólna Wiedza w zakresie podatków i księgowości,
• Minimum jeden rok doświadczenia w księgowości lub podatkach w Anglii
• Biegła znajomość obsługi programów Excell / Word
• Znajomość obsługi programu Xero/Quickbooks
• Biegła znajomośc języka angielskiego w mowie i piśmie
• Komunikatywność i otwartość na wiedzę
• Dbałość o szczegóły
• Dobra organizacja pracy
• Pozytywne nastawienie, samomotywacja do pracy
• Chęć rozwoju zawodowego i personalnego
Czego możesz oczekiwac od nas:
Zatrudninie na umowę o prace, stanowisko jest dostępne na pelny etat lub pół etatu (flexible) atrakcyjne wynagordzenie, dodatek emerytalny, gwarantowany rozwój profesjonalny oraz świetne warunki pracy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres:
anna@greenlightaccountancy.co.uk
Czytaj więcej

Dodatkowe informacje

Rodzaje zatrudnienia: Praca stała

    Firma
    Zarejestrowany 16. Feb 2022

    Informacja o użytkowniku

    Firma
    Zarejestrowany 16/02/2022