Wyszukaj
Polish PL

Magazynier

Anglia, Londyn, Wembley
Ostatnia aktualizacja 2 miesięcy temu
ID #82631
1 zdjęcie
400.00 £
Magazynier
Anglia, Londyn, Wembley,
Zmodyfikowano 2 miesięcy temu

Opis

Polska hurtownia spozywcza z siedziba na North Wembley Viking Polish Foods poszukuje osob na stanowisko magazynier .

Praca moze byc na pelny etat lub na 3-4 dni do wyboru.
Potrzebujemy tez 1 osobe na nocki

WYMAGANIA:

-uprawnienia na wozek widlowy

-dobra organizacja pracy

-dbalosc o detale

-umiejetnosc pracy w zespole

-mile widziane doswiadczenie na podobnym stanowisku

-prowo jazdy kategori B do 3.5 tony

Prosze dzwonic na numer 07515284487 badz wysylac cv na maila polishfoods@btinternet.com

O zgloszenia prosimy osoby zamieszkale w polnocno-zachodnim Londynie.Ze wzgledu na duza ilosc zgloszen skontaktujemy sie tylko z wybranymi osobami.

CV prosze przesylac na adres polishfoods@btinternet.com lub prosze dzwonic pod numer 07515284487

Firma Viking Polish Foods zatrudni rowniez osobe na stanowisko Handlowiec.

Opis stanowiska:

Sprzedaż polskich produktów spożywczych,

Pozyskiwanie nowych klientów oraz podtrzymywanie dobrych relacji z obecnymi,

Realizowanie celów sprzedaży,

Wymagania:

Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,

Prawo jazdy kat. B (własny samochod wymagany)

Umiejętności negocjacyjne,

Samodzielność i doskonała organizacja pracy,

Skuteczność, konsekwencja w podjętych działaniach, oraz Kreatywność.

Dodatkowym atutem będzie wcześniejsza praca na podobnym stanowisku lub znajomość branży.

Oferujemy:

Wynagrodzenie oparte na prowizji,

Zwrot kosztów paliwa,

Elastyczne godziny pracy,

Po okresie próbnym oraz pozytywnych wynikach pracy dodatkowo bonusy,

Pracę pełną ciekawych wyzwań plus sympatyczną atmosferę.
Czytaj więcej

Dodatkowe informacje

Rodzaje zatrudnienia: Tymczasowa / Kontrakt
Umowa: Pełny etat

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

    Firma
    Zarejestrowany 15. Apr 2021
    Aby skontaktować się z ogłoszeniodawcą musisz być zalogowany. Jeśli nie masz konta na Polonia24 zarejestruj się teraz.

    Komentarze

    Potrzebujesz więcej informacji? Chcesz zadać pytanie? Dodaj komentarz ... Musisz się najpierw zalogować.
    Zadawaj pytania dotyczące tylko tego ogłoszenia.
    Komentarze są moderowane.
    400.00 £

    Informacja o użytkowniku

    Firma
    Zarejestrowany 15/04/2021

    Lokalizacja oferty

    7 OSRAM ROAD