Cześć! Mam na imię Darek, mam 43 lata. Jestem facetem, który nie boi się życia – lubię dobrą muzykę, taniec, sport i sztuki walki. Zajmuję się handlem autami, jestem konkretny, dotrzymuję słowa i nie lubię pustych słów.
Szukam przede wszystkim koleżeńskiego, przyjacielskiego poznania kogoś miłego. Chciałbym poznać kobietę, która jest zwariowana, ale tylko pozytywnie – pełna energii, z uśmiechem i ochotą do wspólnych rzeczy. Możemy wyjść na miasto, na spacer, na dobrego drinka, a jak nastrój dopisze – też potańczyć 😊 Bez żadnych zobowiązań, bez nacisków – po prostu miło spędzać czas, pogadać i poznać się lepiej. Jeśli szukasz zwykłego, normalnego faceta do wspólnych chwil – napisz, dogadamy się!



Увійти через Facebook
Увійти через Google