Oferta dla firm Wiadomości UK

Praca dla kelnerek/kelnerów

Wielka Brytania
Opublikowane 3 lata temu
ID #10426
Ogłoszeniodawca nie dodał żadnych zdjęć Ogłoszeniodawca nie dodał żadnych zdjęć
Wielka Brytania,

Opis

Praca dla: 2 KELNEREK lub 2 kelnerów (okolice Londynu)
LOKALIZACJA: Aldershot (North East of Hampshire, okolice Londynu)

WYMAGANIA:
- min. 1 rok doświadczenia w zawodzie: kelnerka/kelner lub Front Of House
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie,
- zamiłowanie do pracy.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- praca w restauracji o wysokim standardzie, serwującej modną kuchnię azjatycką

OFERUJEMY:
- pracę dla 2 osób na stanowisku: Front of House, kelnerka/kelner,

- zakwaterowanie, pokój 2 osobowy w cenie od osoby 50,00 GBP/tydz.,
- wynagrodzenie brutto 6,31 GBP/godz. + napiwki,
- 45-50 godzin pracy w tygodniu,
- stała umowa o pracę, start od zaraz.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wyłącznie w języku angielskim na adres: biuro@hmserwis.pl w temacie wiadomości proszę wpisać: "FOH UK"

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim życiorysie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)"

HM Serwis Sp. z o.o., licencja nr 6680
Al. Wojska Polskiego 64, 70-479 Szczecin
tel./fax.: +48 91 484 0754
biuro@hmserwis.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z osobami wybranymi przez pracodawcę.

kategoria: Bar / Pub
tagi użytkownika:
postcode: GU11

    Osoba prywatna
    Zarejestrowany 9. Oct 2020

    Osoba prywatna
    Zarejestrowany 09/10/2020