Oferta dla firm Wiadomości UK

PIELĘGNIARKA / OPIEKUN OSOB STARSZYCH

Wielka Brytania
Opublikowane 3 lata temu
ID #10885
Ogłoszeniodawca nie dodał żadnych zdjęć Ogłoszeniodawca nie dodał żadnych zdjęć
Wielka Brytania,

HEALTHCARE PERM STAFF angielska agencja rekrutacyjna poszukuje kandydatow zainteresowanych podjeciem stalej pracy w Wielkiej Brytanii, w sektorze opieki nad osobami starszymi na stanowiskach:

PIELĘGNIARKA / REGISTERED NURSE oraz OPIEKUN OSOB STARSZYCH / CARE ASSISTANT

Lokalizacja: Southampton, Gosport, Portsmouth (Hrabstwo Hampshire, UK)

Opis pracodawcy:

Prywatna firma z 10letnim doswiadczeniem na rynku, bardzo dobrze prosperujaca, posiadajaca 7 dobrze prowadzonych oraz o bardzo dobrej opinii I raporcie CQC malych domow opieki dla osob starszych, na obszarze hrabstwa Hampshire.

Hampshire jest hrabstwem w południowej Anglii, położone nad Kanałem La Manche i cieśniną Solent. Na południowym wybrzeżu Hampshire zlokalizowane są dwa największe miasta – Southampton i Portsmouth, oba posiadające status city i będące jednymi z głównych brytyjskich portów morskich.

Opis stanowiska:

Zakres obowiązków pielegniarki obejmuje nadzór nad poprawnym przebiegiem procesów terapeutyczno opiekuńczych dla rezydentów w podeszłym wieku, cierpiacych na typowe dolegliwości związane z tym wiekiem, zaburzenia demencyjne i motoryczne. Współpraca z rodzinami rezydentów, nadzór nad wdrażaniem care planu, nadzorowanie leków, nadzorowanie zespołu opiekunów medycznych dbających o komfort i higienę rezydentów.

Praca w systemie zmianowy w typowej rotacji zmian 12-godzinnych, 38-40 godzin tydzień pracy. Pensja podstawowa jest bardzo atrakcyjna pomiedzy £12.46 a £13.72 za godzine w zaleznosci czy sa to zmiany dzienne, nocne, tygodniowe badz podczas weekendu (Pielegniarki).

Stawki dla care assistants wahaja sie od £6.19 do £7.91 za godzine, w zaleznosci od doswiadczenia oraz kwalifikacji.

Przerwy sa platne, pracodawca oferuje szkolenia od podstaw, pracę w przyjaznym I doswiadczonym zespole, mozliwosci rozwoju I kariery w opiece zdrowotnej.

Dla zainteresowanych bede mogla przeslac pelne dane kontraktu.

Wymagania:

● wymagany jest dobry jezyk angielski oraz kwalifikacje pielęgniarskie z aktywnym prawem wykonywaniem zawodu (tylko w przypadku pielegniarek)

● aktywna rejestracja brytyjska NMC badz oczekiwanie na PIN (musi byc wazny numer PRN) - pielegniarki

● dużym atutem będzie doświadczenie w opiece nad pacjentami na oddziałach paliatywnym, domu opieki czy onkologicznym.

Osoby zainteresowane bardzo prosze o przeslanie CV ze zdjeciem w jezyku angieskim oraz z danymi na Skype, bedziemy wtedy mogli wszystko omowic. Ponizej moje dane:

Agnieszka Grabska(Recruitment Consultant)

email: aga@healthcarepermstaff.c­o.uk

numer tel: 0044 7789883143

skype: healthcarepermstaff

kategoria: Zdrowie / Opieka / Wolontariat
tagi użytkownika:
postcode: SO14

    Osoba prywatna
    Zarejestrowany 9. Oct 2020

    Osoba prywatna
    Zarejestrowany 09/10/2020