Oferta dla firm Wiadomości UK

Praca przy pakowaniu mięsa w Newcastle

Wielka Brytania
Opublikowane 3 lata temu
ID #12004
Ogłoszeniodawca nie dodał żadnych zdjęć Ogłoszeniodawca nie dodał żadnych zdjęć
Wielka Brytania,

KELBURN RECRUITMENT LTD jest renomowana agencja rekrutacyjną, istniejaca od 30 lat na rynku brytyjskim
Przetwórnia z Newecastle szuka pakowaczy od zaraz do pracy w Anglii przy pakowaniu mięsa na taśmie produkcyjnej.
Oferta aktualna także dla par i grup. Na chwilę obecną potrzeba ok 20 pracowników.
Stanowisko: pakowacz
Zarobki: 7,10 GBP/h Netto
Miejsce pracy: Newecastle , Wielka Brytania

Zadania:
- praca przy taśmie polegająca na pakowaniu mięsa (drób, wołowina, wieprzowina)
- ważenie porcji i pakowanie zgodnie z zadaną wagą
- obsługa maszyny pakującej (po przyuczeniu)
- utrzymanie czystości miejsca pracy

Wymagania:
- znajomość języka angielskiego nie jest wymagana
- gotowość do pracy w niskiej temperaturze w systemie zmianowym
- motywacja, uczciwość, dokładność
- posiadane dokumentu tożsamości
- umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
- pracę w stabilnej angielskiej firmie
- możliwość przejścia na stałą umowę po zakończeniu 3-miesięcznego okresu próbnego
- Mieszkanie 70 GBP tyg
- ubezpieczenie
- dojazdy na miejsce pracy
- pomoc w założeniu konta bankomatowego oraz nr NIN

Informacje na temat wyjazdu do Wielkiej Brytanii
- wyjazd odbędzie się z Płocka ( woj mazowieckie )
- dzień wyjazdu 6.11.2013
- opłata za przejazd do UK wynosi 200 zł

Koordynator pracy za granicą - Sławomir Nowak
Osoby zdecydowane na podjęcie pracy w Anglii przy pakowaniu mięsa prosimy o przesłanie aplikacji CV drogą elektroniczną na adres newecastle.kelburn@o2.pl

kategoria: Praca inne
tagi użytkownika:
postcode: NE1

    Osoba prywatna
    Zarejestrowany 9. Oct 2020

    Osoba prywatna
    Zarejestrowany 09/10/2020