Oferta dla firm Wiadomości UK

Opiekun w Residential Care Home

Wielka Brytania, Londyn - centrum, City of London, Londyn
Opublikowane 3 lata temu
ID #5248
Ogłoszeniodawca nie dodał żadnych zdjęć Ogłoszeniodawca nie dodał żadnych zdjęć
Wielka Brytania, Londyn - centrum, City of London, Londyn,

Opis

Klient Jobs.pl

Sieć domów opieki dla osób starszych z Wielkiej Brytanii ze względu na stały rozwój Residential i Nursing Homes zatrudni osoby ze znajomością języka angielskiego, zainteresowane niesieniem pomocy osobom starszym.

Miejsce pracy: Wielka Brytania

Zapraszamy na interview z managerem sieci domów opieki w Warszawie 12.06.2013.

Obowiązki:
-Diagnozowanie i monitorowanie poziomu zaspokojenia potrzeb rezydentów,
-Udzielanie pomocy i wsparcia, doradztwa psychologicznego,
-Wykonywanie czynności pielęgniarskich, pielęgnacyjnych i opiekuńczych,
-Realizacja potrzeb bytowych w zakresie utrzymania czystości i higieny,
-Dbanie o optymalne wyżywienie, w tym diety indywidualne,
-Sporządzanie sprawozdań dla przełożonych pielęgniarek.

Wymagania:
-Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację,
-Teoretyczna wiedza na temat prace z osobami starszymi,
-Możliwość wyjazdu do Wielkiej Brytanii na okres min. 12 miesięcy,
-Empatia, życzliwość i otwartość na ludzi,
-Predyspozycje do pracy z osobami wymagającymi stałej opieki,
-Cierpliwość, otwartość i poczucie humoru.

Pracodawca oferuje:
-Kontrakt na czas nieokreślony, warunki zatrudnienia na podstawie brytyjskiego prawa pracy,
-Zakwaterowanie blisko miejsca pracy (mieszkania 3-4 pokojowe, wspólna kuchnia i łazienka / stawka z pokój jednoosobowy z rachunkami wynosi 80 GBP tygodniowo),
-Wynagrodzenie od 6,19 GBP brutto / godz. w zależności od doświadczenia,
-28 dni płatnego urlopu w ciągu roku,
-Możliwość rozwoju i awansu - pracodawca zapewnia kursy i szkolenia wprowadzające i podnoszące kwalifikacje,
-Podpisanie kontraktu i ustalenie miejsca pracy przed wyjazdem z Polski.

Forma kontaktu:
Prosimy o przysłanie CV w wersji angielskiej ze zdjęciem i numerem referencyjnym (JUN/JOBS) w tytule maila na adres: opieka@jobs.pl

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw z 2002 r Nr 101 Poz. 926 z późn. zmianami.)

Numer rejestru agencji zatrudnienia JOBS.PL SA: 107

kategoria: Zdrowie / Opieka / Wolontariat
tagi użytkownika:
postcode: EC1

    Osoba prywatna
    Zarejestrowany 9. Oct 2020

    Osoba prywatna
    Zarejestrowany 09/10/2020