Oferta dla firm Wiadomości UK

Pracownik stacji demontazu

Anglia, Shropshire, Craven Arms
Opublikowane 2 lata temu
ID #83929
1 zdjęcie
Anglia, Shropshire, Craven Arms,

Opis

OGLOSZENIE O PRACE
Stacja Demontażu pojazdów BR CARS RECYCLING LTD w Craven Arms poszukuje energicznej, zdyscyplinowanej, odpowiedzialnej, pracowitej osoby na stanowisko:
DEMONTAŻ ROZBIÓRKA SAMOCHODÓW OSOBOWYCH NA CZĘŚCI.
Miejsce pracy: BRCARSRECYCLING, Aston Hill Road, Craven Arms, SY7 8NU
Obowiązki: DEMONTAŻ POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH
Godziny pracy: Poniedzialek – Piatek 8:00 – 17:00 (Nadgodziny dostępne)
Wynagrodzenie w zależności od doświadczenia - £20,000-£27,000
Wymagania:

-doświadczenie pracy przy mechanice / demontażu pojazdów
- podstawowa znajomość budowy samochodu i części samochodowych, blacharka samochodowa , części karoserii ( drzwi, maski, klapy, zderzaki, błotniki, elementy cięte. )
- umiejętność pracy w zespole
- bardzo dobra organizacja pracy
- dokładność i skrupulatność
- samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań,
- uczciwość, sumienność oraz dbałość o powierzone mienie
- licencja na wozki widlowe mile widziana
Oferujemy:

- stabilną pracę na pełen etat
- różnorodne bonusy lojalnościowe oraz ilościowe

Język Angielski nie wymagany
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym wyłącznie drogą elektroniczną na adres mailowy brcarsrecycling@gmail.com Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.
Czytaj więcej

Dodatkowe informacje

Rodzaje zatrudnienia: Praca stała
Umowa: Pełny etat

    Osoba prywatna
    Zarejestrowany 4. Jul 2021

    Osoba prywatna
    Zarejestrowany 04/07/2021