Oferta dla firm Wiadomości UK

Zbrojarz z językiem angielskim

Wielka Brytania, Londyn, Londyn
Opublikowane 3 lata temu
ID #10419
Ogłoszeniodawca nie dodał żadnych zdjęć Ogłoszeniodawca nie dodał żadnych zdjęć
Wielka Brytania, Londyn, Londyn,

Dla naszego klienta brytyjskiej firmy budowlanej poszukujemy osób na stanowisko:
Miejsce pracy: Wielka Brytania
Nr Referencyjny: ZBR/Jobs.pl
Zadania:
• Prace zbrojarskie na budowach i/ lub na prefabrykacji.
Wymagania:
• Minimum 5 lat udokumentowanego doświadczenia na stanowisku zbrojarza,
• Znajomość języka angielskiego - warunek konieczny!
• Doświadczenie na budowach lub na prefabrykacji w Wielkiej Brytanii lub Irlandii,
• Karta CSCS lub numer NIN będą dodatkowym atutem,
Oferujemy:
• Zatrudnienie na warunkach brytyjskich na dłuższy okres czasu,
• Atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe (wynagrodzenie płatne co tydzień),
• Możliwość wyjazdu od zaraz,
• Darmowa pomoc w załatwieniu formalności (kontrakt i umowa podpisywane przed wyjazdem w Polsce),
• Opieka polskiego koordynatora podczas pobytu w UK.
Zainteresowane osoby proszone są o przysłanie CV na adres zbrojarz@jobs.pl

kategoria: Budownictwo / Remonty
tagi użytkownika:
postcode: BR1

    Osoba prywatna
    Zarejestrowany 9. Oct 2020

    Osoba prywatna
    Zarejestrowany 09/10/2020