Oferta dla firm Wiadomości UK

Pielęgniarka/Pielę­gniarz

Wielka Brytania, Londyn, Londyn
Opublikowane 3 lata temu
ID #9690
Ogłoszeniodawca nie dodał żadnych zdjęć Ogłoszeniodawca nie dodał żadnych zdjęć
Wielka Brytania, Londyn, Londyn,

Human Resources Poland sp. z o.o. - Selekcja - Rekrutacja - Doradztwo Personalne.
Nasze doświadczenie dla Waszych rozwiązań.

Obecnie poszukujemy pielęgniarek/pielęgniar­zy do pracy w zawodzie na terenie Wielkiej Brytanii i Niemiec

Pielęgniarka/Pielęgniar­z
Zakres obowiązków:

• Zapewnianie pacjentom w szpitalach i rezydentom w domach opieki na wysokim poziomie
• Obserwacja pacjentów na oddziałach: anestezjologii, chirurgii, dziecięcym, ginekologiczno-położnic­zym, kardiologicznym, laryngologicznym, neurologicznym, urologicznym i innych,
• Prowadzenie dokumentacji medycznej pacjentów
• Podawanie leków według zaleceń lekarzy
• Wykonywanie iniekcji, przygotowywanie pacjentów do zabiegów
• Nadzór nad pracownikami sprawującymi opiekę
• Kontrolowanie zapasów środków medycznych

Wymagania stawiane przez pracodawcę:
• Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym – dla osób ze słabszą znajomością języka organizujemy intensywne kursy językowe
• Wykształcenie kierunkowe – dyplom pielęgniarki, prawo do wykonywania zawodu
• Mile widziane doświadczenie w pracy na powyższym stanowisku w Polsce lub zagranicą
• Gotowość do podjęcia stałego zatrudnienia za granicą

Pracodawca oferuje:
• Pomoc w szybkiej rejestracji w Brytyjskiej Izbie Pielęgniarskiej (NMC) lub na terenie Niemiec – dla osób z rejestracją zapewniamy pracę od zaraz!
• Możliwość rozpoczęcia pracy na stanowisku opiekuna przez 6 miesięcy w celu intensywnej nauki języka obcego na terenie Niemiec
• Stała opieka przedstawiciela firmy podczas pobytu za granicą
• Pomoc w załatwieniu formalności związanych z wyjazdem i podjęciem pracy
• Zapewnione treningi wprowadzające w pracę na w/w stanowisku
• Legalne zatrudnienie zgodne z przepisami brytyjskimi lub niemieckimi
• Atrakcyjne wynagrodzenie + duża liczba nadgodzin dla osób chętnych
• Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę

Forma kontaktu:
CV prosimy przesyłać na adres email: pielegniarka@hr.pl

Adres: Human Resources Poland Sp. z o.o.
AL. KEN 36A/93, 02-797 Warszawa

Uprzejmie informujemy, że nawiążemy kontakt ze wszystkimi kandydatami.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw z 2002 r Nr 101 Poz. 926 z późn. zmianami.)

kategoria: Zdrowie / Opieka / Wolontariat
tagi użytkownika:
postcode: BR1

    Osoba prywatna
    Zarejestrowany 9. Oct 2020

    Osoba prywatna
    Zarejestrowany 09/10/2020