Oferta dla firm Wiadomości UK

Praca - dzial ksiegowosci(mlodsza ksiegowa) - Manchester

Wielka Brytania
Opublikowane 3 lata temu
ID #12648
1 zdjęcie
Wielka Brytania,

Opis

Praca stala : caly etat
Zakres obowiązków:
• koordynacja obszaru związanego z księgowością
• przygotowywanie wszelkich wymaganych dokumentów dla klientów
• wprowadzanie danych finansowych zgodnie z międzynarodowymi normami i procedurami wewnętrznymi
• wsparcie administracyjne innych działów
• ścisła współpraca z klientem i utrzymywanie dobrych stosunków w pracy
Oczekiwania:
• biegła znajomość języka angielskiego
• minimum 1 rok doswiadczenia
• mile widziana znajomość programów SAGE Line 50, kwalifikacje AAT(albo w trakcie)
• podstawy zasad rachunkowosci
Oferta:
• współpraca w międzynarodowym środowisku
• możliwość rozwoju w obszarze księgowości
• duże wsparcie na etapie wdrożenia

Jesli jestes zainteresowana ta oferta prosze przeslij swoje CV na email office@accountancy4you.co­m .

Prosimy o niedzwonienie w celu umawiania sie na rozmowe kwalifikacyjna,sami dokonany selekcji kandydatow a nastepnie osobiscie sie z nimi skontaktujemy.

The Firm:
We are Chartered Accountants; due to maternity leave we are looking for an experienced accountant to join the team.​ The position is initially to cover for maternity leave, so a candidate who is immediately available to hit the ground running would be desirable, but for the right candidate they would also consider someone on a longer notice period.​

The Role:
This position will cover general accounts and tax duties, working on limited companies, partnerships and sole trader accounts up to million pound turn over; you will also get involved in both corporate & personal tax duties.​

The Candidate:
The ideal candidate will have a number of years general practice experience and be either newly qualified or QBE to fit in with the current top heavy structure of the office.​ Experience of Iris, Sage and QuickBooks accounting software would be advantageous.​

This role has the potential of being permanent or a rolling contract, depending on the candidates experience and circumstances.​

kategoria: Finanse / Księgowość
tagi użytkownika:
postcode: M1

    Osoba prywatna
    Zarejestrowany 9. Oct 2020

    Osoba prywatna
    Zarejestrowany 09/10/2020