Oferta dla firm Wiadomości UK

KURIER (Notts, St Helens, Irlam, Elland)

Wielka Brytania
Opublikowane 3 lata temu
ID #15896
1 zdjęcie
Wielka Brytania,

Firma Transline Group istnieje na rynku od 1989 roku i jest agencją zatrudnienia w szeroko pojętej branży logistycznej. Jako jeden z największych dostawców pracowników magazynowych w Wielkiej Brytanii zaopatrujemy 66 lokalizacji
w ponad 10 tys. pracowników przemysłowych dziennie. Naszymi klientami są jedne z największych firm z branży sprzedażowej i logistycznej w Wielkiej Brytanii. Nasze dywizje: Przemysłowa, Techniczna i Transportowa zaopatrują naszych klientów w pracowników magazynowych, techników i kierowców kategorii C i C+E
Jesteśmy laureatem nagrody „Best Industrial Agency of the Year 2010” oraz „Best Outsourced Solution 2012” przyznawanej przez The Recruiter Magazine . W 2013 otrzymaliśmy tytuł „Innovator of the Year 2013” na Halifax Courier Business Awards.
Jesteśmy dynamicznie rosnącym liderem z branży przemysłowej z obrotem sięgającym £100 mln w roku 2013!

Aktualnie poszukujemy osób dla naszych prestiżowych klientów w Wielkiej Brytanii na stanowisko:

KURIER
(Notts, St Helens, Irlam, Elland)

Obowiązki:
• dostarczanie przesyłek do klientów
• dbałość o powierzone mienie i wizerunek firmy
• prowadzenie dokumentacji
• rozliczanie się z pobranych przesyłek

Wymagania:
• dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie – z każdym kandydatem będzie przeprowadzona indywidualna rozmowa sprawdzająca znajomość języka
• mile widziane doświadczenie w pracy jako kurier
• mile widziane doświadczenie w ruchu lewostronnym
• posiadanie prawa jazdy kat. B
• obowiązkowość, punktualność, odpowiedzialność

Oferujemy:
• długoterminowe, stabilne zatrudnienie
• możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju
• narzędzie niezbędne do wykonywania pracy
• stawka godzinowa w wysokości £8.00 (możliwe premie)
• praca w międzynarodowym środowisku

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres:

vandriving@transline.co.u­k

Firma Transline Group jest partnerem EURES.
Jesteś w wieku 18-30, interesuje Cię nasza oferta, ale nie masz pieniędzy na wyjazd? Mamy dobre wieści! Transline Group jako partner EURES pomoże Ci uzyskać 1000 EUR na relokację. Zapytaj o szczegóły!

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Kandydatami

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie
z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

kategoria: Transport / Kierowcy
tagi użytkownika:
postcode: HX5

    Osoba prywatna
    Zarejestrowany 10. Oct 2020

    Osoba prywatna
    Zarejestrowany 10/10/2020