Oferta dla firm Wiadomości UK

Technik Lakiernik

Anglia, East Yorkshire, Hull
Opublikowane 1 rok temu
ID #88516
1 - 1 z 2
Anglia, East Yorkshire, Hull,

Staff Finders obecnie prowadzi rekrutacje na stanowisko TECHNIK LAKIERNIK w Hull i Scunthorpe.
Nasz Klient jest uznanym specjalistą od napraw powypadkowych z ponad 30-letnim doświadczeniem i obecnie prowadzi 2 warsztaty samochodowe.
Technik lakiernik :
• Przygotowywanie / malowanie natryskowe zgodnie z uzgodnioną metodą i na wysokim poziomie
• Konserwacja i czyszczenie pistoletów natryskowych
• Obsługa kabin lakierniczych
• Wypełniać inne obowiązki zgodnie z żądaniem
Niezbędne jest wcześniejsze doświadczenie, najlepiej, aby kandydaci posiadali kwalifikacje IMI/ATA. Wymagane jest również prawo jazdy.
Jest to pełny etat, stałe stanowisko z konkurencyjnym wynagrodzeniem, zaczynając od , £14 - £17 p/h w zależności od doświadczenia
Natychmiastowy start dla odpowiednich kandydatów.
Aby aplikować, prześlij aktualne CV lub zadzwoń do naszego zespołu pod numer 01482 211000, który z przyjemnością Ci pomoże.
Czytaj więcej

Dodatkowe informacje

Rodzaje zatrudnienia: Praca stała
Umowa: Pełny etat

    Osoba prywatna
    Zarejestrowany 24. Nov 2022

    Osoba prywatna
    Zarejestrowany 24/11/2022